Banko Tahmin

Nba Banko Kupon

Banko Kupon için, NBA Tahmin ve NBA analiz köşemizde sizler için 27.11.2021 Cumartesi gününün NBA maçları için alınabilecek en banko bahisleri analiz ettik. Bol şans dileyerek maçlara geçelim;

468x60 comp min - Nba Banko Kupon

Philadelphia 76’ers vs Minnesota Timberwolves

Covid-19 geçirip bunu atlatan Embiid’in bu maçla beraber sahalara geri dönmesi bekleniyor. Sezon başından beri bir türlü tüm starlarını beraber oynatamayan 76’ers için sakatların düzelmesi kadar onların eksikliğine rotasyon oyuncularının sorumluluk alıp maç kazanma alışkanlığını devam ettirmeleri çok önemliydi. Ben Simmons sorununu Tyrese Maxey adeta unutturdu ve onu aratmıyor. Furkanın da rolü iyice arttı ve takımın en önemli dış hücum gücü oldu bu süreçte. Harris’in de geri döneceğini düşününce doğuda 76’ers tekrar söz sahibi olacaktır.

Minnesota kaybetme alışkanlığını yakaladıkları 5 maçlık galibiyet serisi ile unutmuştu fakat son Charlotte deplasmanından mağlup ayrıldılar. Bu maçta Charlotte 3’lük isabetinde klüp rekoru kırdı ve tam 23 üçlük isabeti buldu. BU kadar şut yyiyip bu maçı kazanmaları zaten imkansızdı. Embiid’in geri dönmesi şüphesiz bu maçın en önemli haberi fakat eğer bu maçtada dinlendirilse bile 76’ers içerde bu maçın net favorisi. Adeta adam yiyen savunmaları ile bu maçı rahat kazanacaktır 76’ers.

Clevland Cavaliers vs Orlando Magic

Clevland için galibiyet vakti geldi artık. Sezona fırtına gibi başlayan Cavs 9-5’lik galibiyet yüzdesi yakalamıştı fakat arka arkaya son 5 maçını kaybeden Cavs rotadan çıkmış durumda. Bu 5 maçın 3’ü içerde gerçekten ligin en güçlü takımlarına karşıydı. Sırayla Golden State, Brooklyn ve Suns’a içerde kaybettiler. Bu maçta yılın çağlağı ödülüne aday olan Evan Mobley geri dönecek ve Allen ile potayı karartmaya devam edecekler. Colin Sexton maalesef sezonu kapattı fakat Rubio onun eksikliğini gideriyor. Cedi Osman iyice takımın en önemli dış şut tehditlerinden biri oldu.

Bu maç Clevland için tekrardan %50 galibiyet yüzdesinin üstüne çıkmaları açısından mutlak önemli durumda. Orlando ise sezon başından beri sakatlıklarla uğraşmaktan yeni bir kimya da oturtamadı. Hedefsiz bir sezon daha geçirecek olan Magic için pozitif olan tek şey Cole Anthony’nin hem skor hem yıldızlık açısından takımın lideri olabileceğini göstermesi oldu. Tıpkı Cavs gibi Magic’de son 5 maçını güçlü rakiplere karşı oynayarak kaybetti. Bu maç özelinde Cavs çok daha iyi bir takım ve seyirci avantajı ile rahat kazanacaktır.

Banko Kupon


Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu