Banko Tahmin

NBA Lig Banko kupon 1 Aralık

Banko Kupon ,NBA Tahmin ve NBA analiz köşemizde sizler için 01.12.2021 Çarşamba gününün NBA maçları için alınabilecek en banko bahisleri
analiz ettik. Bol şans dileyerek maçlara geçelim;

Oklahoma City Thunder – Houston Rockets

NBA için seyir zevki gerçekten en düşük maçlardan biri daha oynanacak. Ama güzel haber bu iki ekip bu sezon son kez karşılaşacaklar. Önceki 3 maçın 2’sini Houston tekini Oklahoma kazandı. OKC cidden formsuz durumda son 9 maçının 8’inde sahadan mağlup ayrıldı ve arka arkaya kaybettikleri maç sayısı 6 oldu. Onlar için belki sezon hedefi genç oyuncuların kimyasını oluşturmak ama yapısı gereği kimseye kolay teslim olmayan bir camia bu sonuçlara alışık değil. Hem seyircisiyle barışmak hemde sezon maçlarında Rockets’a karşı geriye düşmemek için bu maçı kazanmak isteyeceklerdir. Houston kabus gibi bir sezon geçiriyor ama son 3 maçını kazanarak mini bir seri yakalamış durumdalar. Fakat şuana kadar NBA’de deplasmanda maç kazanamayan tek takım Houston. İçerde sayı olarak sorun yaşamıyorlar ama deplasmanda adeta TBL ligi takımına dönüyorlar. Bu maç içinde süpriz olacağını düşünmüyorum. Woods son maçta hem sayı hem rebound’da kariyer rekoru kırdı. Formda olduğu gerçeği OKC’nin bu maçı kazanmasını zor kılıyor fakat OKC daha iyi bir takım görünümünde.

New Orleans Pelicans – Dallas Mavericks

Jonas Valanciunas’ın adeta çıldırıdığı maçta Pelicans deplasmanda Clippers’ı devirip büyük bir sürprize imza attı. 7/7 üçlük isabeti ile maça başlayan Valanciunas 39 sayı bularak Pelicans’ın maçı ilk çeyrekten itibaren koparmasına yardımcı oldu. Zion henüz takıma dönemedi ama yavaş yavaş Pelicans en azından işin hücum kısmında başarılı olmaya kendi yollarını üretmeye başladı. Ingram döndüğünde maç kazanma alışkanlığı takıma tekrar geri gelmişti ve Ingram bunun tesadüf olmadığını göstemeye devam ediyor. Diğer parçalar herne kadar hem hücum hem savunmada katkı vermeye devam etse de bu takımın Go-To-Guy’ı hala Ingram en azından Zion dönene kadar.
Dallas formdan düşmüş durumda. Son 6 maçında tıplı Pelicans gibi sadece Clippers’ı deplasmanda mağlup edebildiler. O maçla sakatlıktan dönen Doncic eski formuna yavaş yavaş yaklaşıyor. Son Clevland maçında darmadağın olan Dallas’ta tek başına direnmeye çalıştı ama 3/29 gibi facia bir şekilde şut atan arkadaşlarını daha fazla taşıyamadı. Dallas playoff yapmak istiyorsa artık bu tarz kolay takımlara karşı kazanmayı ezberlemesi lazım. Bu maç Dallas’ın tekrardan kazanmaya başlaması için son derece uygun duruyor.


Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu