Banko Tahmin

Monaco’dan Bomba Transfer Mike James

Thy Euroleague’in yeni takımlarında AS Monaco Transfer dönemin en büyük bombasını patlattı. Mike James Monaco formasıyla tekrar Thy Euroleague’de.

Mike James
Mike James
Hilbet

AS Monaco ilk kez boy göstereceği Thy Euroleague de iddalı bir kadro kurmak için geçen sene Sezona CSKA’da başlıyan ardından NBA takımlarından Brooklyn Nets’e transfer olan Mike James ile anlaştı.

Mike James NBA sezonu sonra takımı Brooklyn Nets tarafından serbest bırakılmıştı. CSKA ile de kontratını tamamen sonlandıran Mike James önümüzdeki sezon Monaco forması giyicek.

Sınırlı bir bütçesi olduğu ifade edilen Monaco bu transfer için kesenin azını açmışa benziyor. CSKA ile uzun vadeli kontratını sonlarıdan Mike James’in bu sezon için Cska’dan alacağı maaşları da tahsil ettiği söylentisi kulislerde dolaşıyor.

NBA’de istediği kontratı bulamayan James’in, Çin piyasasının yabancılara kapatılmasıyla beraber istediği maaşta indirime gittiği düşünülüyor. Ufak pürüzlerin giderilmesinden sonra bu transferin resmi olarak açıklanacağı tahmin ediliyor. Resmi açıklamadan sonra daha net olarak bu konular açıklığa çıkacaktır.

Resmi açıklamanın kısa süre içinde yapılması bekleniyor. Mike James geçen sene CSKA formasıyla 19.3 sayı, 5.7 assit, 3.1 ribaund ortalamaları ile çok iyi bir sezon geçiriyordu.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu