Banko Tahmin

Banko Kupon 3 Aralık Nba ligi

Banko Kupon NBA Tahmin ve NBA analiz köşemizde sizler için 03.12.2021 Cuma gününün NBA maçları için alınabilecek en banko bahisleri
analiz ettik. Bol şans dileyerek maçlara geçelim;

Washington Wizard – Clevland Cavaliers

Gecenin güzel geçmesini beklediğim iki maçın ilkinde Wizards Cavaliers’ı ağırlıyor. Doğuda bu iki takımda geçen seneye göre sürpriz denebilecek konumdalar. İki takımda formda ve iki takımda yeni bir sistemle oynuyorlar. Wizards Beal’in etrafına kurduğu kadroyla rekabetçi bir takım kimliğine büründü. 4 maçlık deplasman serisinden sonra içerde Minnesota galibiyeti ile seyircisiyle bütünleştiler. Harrell kariyer maçlarından birini oynadı ve 11/12 isabet ile maçı bitirdi. Henüz tıkıt tıkıt işleyen bir makine kimliğinde oynayamıyorlar ama Wizards en azından bir kimya yakaladı. Cavaliers’da bu yıl değiştirdiği sistemle yeni bir takım görünümünde. Savunma olarak son derece iyiler. Çaylak Evan Mobley sahada iken çok zor yeniliyorlar. Jarred Allen ile beraber Mobley adeta potayı karartıyor. Sakatlıklarını atlatan Kevin Love’da katkı vermeye başladı. Son 3 maçlarını hiç zorlanmadan kazanan Cavaliers Washington’a göre daha formda.

Golden State Warriors – Phoenix Suns

Evet bana göre gecenin bir diğer playoff tadında geçmesini beklediğim muazzam maçı Golden State ile Phoenix arasında oynanacak. Warriors son maçta rakibinin bileğini bükemedi. Bunda Curry’nin enfes performansı büyük rol oynadı. -17 verimlilik ile 4/21 şut yüzdesinde kalan Curry biraz vites yükseltebilse en kötü maç uzatmaya gidecekti. Poole o maçta Golden State’i sırtladı ama tek başına ancak buraya kadar getirebildi. Bu maç özelinde Golden State işleri iyice sıkı tutup potansiyel bir batı finali için en büyük rakibine mesaj vermek isteyecektir. Suns kasım ayını yenilmeden geçti ve klüp rekoru için sahaya çıkıyor.Arka arkaya 19. galibiyet için oynayacak olan Suns’ta Booker’ın sakatlığı devam ediyor. Takım olarak onun yokluğunu anca böyle büyük maçlarda hissedeceklerdir. Çünkü rolleri belli olan takım kimyası inanılmaz oturmuş durumda. Tüm oyuncular formda ve onlardan ne isteniyorsa %100 sahaya yansıtabiliyorlar. Hem geçen maçın rövanşı hemde Booker’ın olmaması nedeni ile Golden State seyirci desteğinin verdiği avantajla bu maçı alacaktır. Oran yükseltmek isteyenler 4.5 handikap olarak da değerlendirebilirler.


Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu