Banko Tahmin

Banko Kupon 3 Aralık Futbol

Banko kupon olarak maçlarımız aşağıdaki gibidir. Editörlerimiz tarafından seçilmiş ve analizi yapılmış maçlara göz atmanızı tavsiye ederim.

Kasımpaşa – Beşiktaş

Düşme hattından çıkmak isteyen Kasımpaşa evinde Beşiktaş’ı konuk ediyor. Kasımpaşa ligde istediği sonucu bir türlü yakalayabilmiş değil. Hakan Kutlu yönetimindeki Kasımpaşa’da ufuk karanlık görünüyor. İçeride ve dışarıda son 4 lig maçında puan dahi alamayan Beşiktaş bu durumdan kurtulmak üstündeki ölü toprağını atmak istiyor. Sergen yalçın yönetimindeki Beşiktaş sahadan galip gelebilmek için elinden geleni yapacaktır. Karşılaşma için tahminim deplasman kazanır olacaktır.

Fulham – Bournemouth

Fulham evinde geçirdiği 5 maçta kaybetmedi. Toplamda ise 9 maçlık yenilmezlik serisi yakaladı. Liderlik yarışında olan iki takıma maçtan puan çıkartmak istiyor. Bournemeouth oynadığı son iki maçta galibiyet yaşayamasada maçlardan puan almayı becerdi. Her iki takımda ligdeki en fazla averaja sahip takımlar neredeyse her maç gol bulmaktadırlar. Karşılaşma için tahminim Karşılıklı Gol var olacaktır.


Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu