Banko Tahmin

Banko Kupon 15 Kasım NBA

Banko kupon 15 kasımı 16 kasıma bağlayan gece oynanacak NBA karşılaşmalarından seçmiş olduğumuz maçlar siz değerli üyelerimize sunulmuştur.

MaçTahminOran
MinnesotaPhoenixMS 21.57
ClevelandBostonMS 21.72
Toplam Oran2.70MaçTahminOranMinnesotaPhoenixMS 21.57ClevelandBostonMS 21.72Toplam Oran2.70MaçTahminOranMinnesotaPhoenixMS 21.57ClevelandBostonMS 21.72Toplam Oran2.70

Minnesota timberwolves – Phoenix Suns

Phoenix geçen sene yakaladığı olumlu havayı kaybetmeden devam ediyor. Chris Paul’un liderliğinde giderek olgunlaşan takımın genç yıldızları, başta Devin Booker sistiklarlı bir şekilde gelişmeye devam ediyor ve eski sürekli kaybeden takım hürriyetinden tamamen çıkmış durumdalar. Nba’de herkese geçen senenin sürpriz olmadığını kanıtlamak istiyorlar. Buna karşılık hedefsiz bir takım hürriyetinden olan Timberwolves ise Sadece Towns ile sezonu oynamak olmak için oynuyor görüntüsünde. Phoenix bu maçta hata yapmayacaktır.

Cleveland cavaliers – Boston Celtics

Lebron sonrası sendromundan halen çıkamamış Cleveland genç yetenekleri Sexton’ın da sakatlığı ile tam bir lise takımına dönüştü. Nba’nin en kötü takımları arasında olmaları bu maçı bizim için daha rahat oynanabilir kılıyor. Boston ise beklenmedik malubiyetlerin ardından telafi için resmen bu maçı bekliyor. Moraller ve takım içi dengeler çok iyi olmasa da Boston’da bu maç onlar için bir ilaç niteliğinde olduğundan bu maça asılacaklardır.


Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu