Banko Tahmin

Banko Kupon Eurolig 25 Kasım

Basketbol maçları için banko kupon, bugün Eurolig maçlarından oluşturuyoruz. Eurolig maçları 25 ve 26 kasımda oynanacak maçlar ile tamamlanacaktır. Banko kuponumuzu, oynanacak olan ilk gün maçlarından editörlerimiz seçmiş bulunmaktadır. Hemen ucretsiz olarak paylaştığımız banko kuponuza göz atalım.

  • Cska – Bayern Münih – MS 1 – Oran 1.32
  • Panathinaikos – Zenit – Toplam Sayı 156,5 alt – Oran 1.53
468x60 comp min - Banko Kupon Eurolig 25 Kasım

Banko Kupon Analiz

Cska – Bayern Münih – MS 1

Bayern Münih tehlikeli takım dediğinizi duyar gibiyim. Ancak, Bayern Münih geçen seneki Bayern Münih değil. Bu sene zaten halen sakatları yüzünden tam kadro sahaya çıkamayan Bayern Münih, sadece evinde galibiyet alabiliyor. Lucic’in sahalara dönmesiyle son maçlarda evinde galibiyet alan Bayern Münih, kan kaybı yaşayan ve bir an önce toparlanmak isteyen Cska karşısında, Moskova’da kazanamaz.

Cska’nın derin kadrosu ve maç tecrubesi fazla oyuncu kadrosu ile bir dönem maç kafa kafaya gidebilir ama maç sonu kesinlikle Cska hata yapmayacaktır.

Panathinaikos – Zenit – Toplam sayı 156,5 alt

Panathinaikos kaos içinde Macon’ın bireysel yeteneklerine kendini teslim etmiş bir takım görüntüsünde. Kesinlikle hedefsiz oyuncuların sadece seneye daha iyi kontrakt almak için bireysel oynayıp, sadece skor bulmaya çalıştığı bir takım. Zenit ise koç Pascual yönetiminde çok disiplinli bir oyun tarzı ile bir basketbol felsefesini sahaya yansıtmaya çalışıyor. Takımdaki oyuncuların hepsinin rolü belli ve herkes kendinden ne beklenildiğini net olarak biliyor. Bu düzen ile Zenit tempoyu ve skoru kontrol ederek oynayan bir takım oluyor. Ancak maç skorunu ve tempoyu düşük tutmayı hedefliyorlar.

Özellikle bu maçta Zenit’in deplasman takımı olduğunu düşünürsek bu maçın temposunu ve skorunu hep kontrol altında tutmaya çalışıcaktır. Özellikle bireysel oynayan Panathinaikos karısında bunu başarmaları zor olmayacaktır.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu